Yozgat Firma
medyumizmir evden eve nakliyat

 

 

Yıldız Firmaların Adresi

www.yozgatfirma.com

 
Yozgat Firma
Yozgat Firma Rehberi        |        Reklam Verin Siz de KAZANIN        |        Yozgat'ın Yöresel Ürünleri Satış
.

Hizmetlerimiz

 1. Tanıtım
  Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak için sizce neden tanıtıma ihtiyacımız vardır? Bu sorunun cevabını bulduğunuzda bizi arayacağınıza eminiz. Profesyonel çalışmaları ile Yozgat Firma bilişim ve tanıtım hizmetleri internette size de bir kapı açıyor. Yozgat'a özgü hazırlanmış firma rehberi bölümünde iletişim bilgilerinizi etkili bir şekilde yayımlıyor.
   
 2. Reklam
  Yozgat'ın ilk ve tek kurumsal firma rehberi olma özelliğini taşıyan sitemiz her geçen gün daha çok ziyaret ediliyor. Sektörünüzle ilgili ürün yada hizmet tanıtımında bundan daha etkili bir yol olmadığı için bizlere başvuracağınızı düşünüyoruz.
   
 3. Web Tasarım
  Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak için sizce neden bir web siteniz olmalı? Bu sorunun cevabını bulduğunuzda bizi arayacağınıza eminiz. Profesyonel çalışmaları ile Yozgat Firma bilişim ve tanıtım hizmetleri internette size de bir kapı açıyor. Tasarım paketlerimizi inceleyerek size en uygun olanını belirleyelim. Sizinde artık bir web siteniz olsun.
   
 4. Web İçerik Yönetim Sistemi
  Web İçerik Yönetim Sistemlerinde müşteriye verilen şifre ve kullanıcı adı ile müşteri giriş yapmakta ve sadece WORD kullanır gibi web sitesini yönetebilmektedir. Oldukça basit hazırlanan arayüzleri (user friendly) sayesinde yöneticiye verilecek 1-2 saatlik eğitim ile kimi uygulamalarda sitenin tasarımı da dahil istediği gibi yönetebilmesi sağlanmaktadır.
   
 5. E-Ticaret Sistemleri
  Elektronik ticaret, özellikle KOBİ'ler için çok uygun bir ticaret şeklidir. Elektronik ticaret, ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin yükselmesini ve daha hızlı bir şekilde ödenerek teslim alınmasını sağlamaktadır. Potansiyel tüketicilerin dünyanın her yanında pazara arz edilen ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin dünya pazarlarına girmelerine imkan vermektedir. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır.
   
 6. Seo Danışmanlığı
  Google'da daha üst sıralara nasıl yerleşebilirim diyenler artık hayalleriniz ümitleriniz gerçek oluyor. Gerçek veriler ve raporlamalarla sistemli bir çalışma ile Google'da ilk sayfada olmak tesadüf değildir. İstediğiniz kelimelerle yapılacak çalışma ile ilk sayfada olabilirsiniz.
   
 7. Yazılım Otomasyon
  Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların, birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak, görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.
   
 8. Kurumsal Kimlik
  Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili biçimde hedef kitleye aktarmaktır.
   
 9. Logo Tasarımı
  Logo; Firma, ürün, hizmet veya etkinlik isminin akılda kalıcılığının artırılması için tasarlanmış özgün simgedir.
 
Yozgat Firma

www.yozgatfirma.com


Yozgat Firma
 
Kurumsal

Bizi Tanıyın
Misyonumuz
Vizyonumuz
Kalite Politikamız

Hizmetlerimiz

İş Ortaklığı
Tanıtım
Kapıda Ödemeli E-Ticaret
Sanal Mağaza
Reklam

 

Gizlilik ve Kullanım

Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikası

 

Kuruluş
 

7/24

info@yozgatfirma.com

 

Sosyal Medya

Facebook Sayfamız      Twitter Sayfamız